CWR09NC104KB
CWR09NC104KB
CWR09NC104KB Image
Bild kan vara representation.
Se specifikationer för produktinformation.
AVX CorporationAVX Corporation
Artikelnummer:
CWR09NC104KB
Tillverkare / Brand:
AVX Corporation
Produktbeskrivning:
CAP TANT 0.1UF 10% 50V 1005
Datablad:
CWR09NC104KB.pdf
RoHs status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
Lager skick:
6365 pcs stock
Skicka från:
Hong Kong
Leveransväg:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
BEGäR OFFERT
Fyll i alla obligatoriska fält med din kontaktinformation. Klicka på " SKICKA in RFQ "
så kontaktar vi dig snart via e-post. Eller maila oss: info@Micro-Semiconductors.com
In Stock 6365 pcs Referenspris (i amerikanska dollar)
  • 1000 pcs
Antal:
Vänligen ge oss ditt målpris om kvantiteter som är större än de som visas.
CWR09NC104KB
Företagsnamn
Kontaktnamn
E-post
Meddelande
CWR09NC104KB Image
Specifikationer för CWR09NC104KB
AVX CorporationAVX Corporation
(Klicka på tomt för att stänga automatiskt)
Artikelnummer CWR09NC104KB Tillverkare AVX Corporation
Beskrivning CAP TANT 0.1UF 10% 50V 1005 Ledningsfri status / RoHS-status Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
Tillgänglig kvantitet 6365 pcs stock Datablad CWR09NC104KB.pdf
Spänningsvärde 50V Typ Molded
Tolerans ±10% Storlek / Dimension 0.100" L x 0.050" W (2.54mm x 1.27mm)
Serier Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Förpackning Bulk
Förpackning / Fodral 1005 (2512 Metric) Andra namn 1010-1059
1010-1059-MIL
TAZA104K050CBMB0800
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstyp Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Tillverkarens normala ledtid 8 Weeks
Tillverkarens storlekskod A Livstid @ Temp. -
Spridning av bly - Ledningsfri status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Höjd - Sittande (Max) 0.065" (1.65mm) Funktioner Military
Felaktighet B (0.1%) ESR (ekvivalent serieresistens) 22 Ohm
detaljerad beskrivning 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1005 (2512 Metric) 22 Ohm Kapacitans 0.1µF