CWR09MC685KP
CWR09MC685KP
CWR09MC685KP Image
Bild kan vara representation.
Se specifikationer för produktinformation.
KEMETKEMET
Artikelnummer:
CWR09MC685KP
Tillverkare / Brand:
KEMET
Produktbeskrivning:
CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2915
Datablad:
CWR09MC685KP.pdf
RoHs status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
Lager skick:
5994 pcs stock
Skicka från:
Hong Kong
Leveransväg:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
BEGäR OFFERT
Fyll i alla obligatoriska fält med din kontaktinformation. Klicka på " SKICKA in RFQ "
så kontaktar vi dig snart via e-post. Eller maila oss: info@Micro-Semiconductors.com
In Stock 5994 pcs Referenspris (i amerikanska dollar)
  • 1 pcs
  • 10 pcs
  • 100 pcs
Antal:
Vänligen ge oss ditt målpris om kvantiteter som är större än de som visas.
CWR09MC685KP
Företagsnamn
Kontaktnamn
E-post
Meddelande
CWR09MC685KP Image
Specifikationer för CWR09MC685KP
KEMETKEMET
(Klicka på tomt för att stänga automatiskt)
Artikelnummer CWR09MC685KP Tillverkare KEMET
Beskrivning CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2915 Ledningsfri status / RoHS-status Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
Tillgänglig kvantitet 5994 pcs stock Datablad CWR09MC685KP.pdf
Spänningsvärde 35V Typ Molded
Tolerans ±10% Storlek / Dimension 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serier Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Förpackning Original-Reel®
Förpackning / Fodral 2915 (7338 Metric) Andra namn 1001-2351-6
1001-2351-6-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstyp Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Tillverkarens normala ledtid 12 Weeks
Tillverkarens storlekskod H Livstid @ Temp. -
Spridning av bly - Ledningsfri status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Höjd - Sittande (Max) 0.125" (3.17mm) Funktioner Military
Felaktighet P (0.1%) ESR (ekvivalent serieresistens) 1.3 Ohm
detaljerad beskrivning 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 1.3 Ohm Kapacitans 6.8µF