CWR09NC105KB
CWR09NC105KB
CWR09NC105KB Image
Bild kan vara representation.
Se specifikationer för produktinformation.
KEMETKEMET
Artikelnummer:
CWR09NC105KB
Tillverkare / Brand:
KEMET
Produktbeskrivning:
CAP TANT 1.0UF 10% 50V 2010
Datablad:
CWR09NC105KB.pdf
RoHs status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
Lager skick:
8589 pcs stock
Skicka från:
Hong Kong
Leveransväg:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
BEGäR OFFERT
Fyll i alla obligatoriska fält med din kontaktinformation. Klicka på " SKICKA in RFQ "
så kontaktar vi dig snart via e-post. Eller maila oss: info@Micro-Semiconductors.com
In Stock 8589 pcs Referenspris (i amerikanska dollar)
  • 2500 pcs
Antal:
Vänligen ge oss ditt målpris om kvantiteter som är större än de som visas.
CWR09NC105KB
Företagsnamn
Kontaktnamn
E-post
Meddelande
CWR09NC105KB Image
Specifikationer för CWR09NC105KB
KEMETKEMET
(Klicka på tomt för att stänga automatiskt)
Artikelnummer CWR09NC105KB Tillverkare KEMET
Beskrivning CAP TANT 1.0UF 10% 50V 2010 Ledningsfri status / RoHS-status Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
Tillgänglig kvantitet 8589 pcs stock Datablad CWR09NC105KB.pdf
Spänningsvärde 50V Typ Molded
Tolerans ±10% Storlek / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serier Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Förpackning Tape & Reel (TR)
Förpackning / Fodral 2010 (5025 Metric) Andra namn 1001-2346-2
1001-2346-2-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstyp Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Tillverkarens normala ledtid 12 Weeks
Tillverkarens storlekskod E Livstid @ Temp. -
Spridning av bly - Ledningsfri status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Höjd - Sittande (Max) 0.065" (1.65mm) Funktioner Military
Felaktighet B (0.1%) ESR (ekvivalent serieresistens) 6 Ohm
detaljerad beskrivning 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2010 (5025 Metric) 6 Ohm Kapacitans 1µF